----------------------------------- dragos.n 12 Ian 2016 20:32 X Files is back! ----------------------------------- Daaa, celebrul serial din anii '90 este din nou in productie. Nu stiu inca momentul lansarii, dar cred ca este anul acesta. https://www.youtube.com/watch?v=UgRUzEdPfHA PS. Debutul in America, pe 24 ianuarie. ----------------------------------- dragos.n 06 Feb 2016 23:44 ----------------------------------- Nu stiu daca ati urmarit, dar episoadele 1 si 3 din noua serie 10 a acestui serial sunt de referinta, fiecare int-un fel diferit. Si as remarca indeosebi episodul 3, care pe langa comicul situatiilor, face niste trimiteri filo-psiho..., excelente. ----------------------------------- Stanescu Octavian 26 Feb 2016 02:08 ----------------------------------- Daa am vazut primul episod :) super numai bun pt a da o directie pt unii visatori e mai dur mai direct decat cele vechi ----------------------------------- Erwin 26 Feb 2016 19:07 ----------------------------------- Sunt aceiași actori în rolurile principale? Îmi plăceau Mulder și Scully chiar dacă scenariul era uneori cam tras de păr... :) ----------------------------------- Stanescu Octavian 26 Feb 2016 20:40 ----------------------------------- Da sunt tot ei si seful tot ala ----------------------------------- dragos.n 27 Feb 2016 00:08 ----------------------------------- Actiunea ca lumea incepe de abia la episodul 6. Si in serial apare si un personaj inspirat din realitate, un vestit reporter de internet, Alex Jones de pe Infowars. Mai lipsea sa fi facut si niste personaje dupa cei de la Veterans Today, si cred ca nu se mai facea serialul deloc.