----------------------------------- URANUS7 09 Aug 2019 09:33 ----------------------------------- Reuniunea Nationala - 2019 seria 2 Toamna: 27-29 Septembrie 2019 GATA !!! Am negociat pretul cu patroana si este acelasi ca in Primavara: 250 lei /om/pat + meniurile. Avem si o surpriza culinara "la cazan", pentru Vineri dupa-amiaza, care costa 10 lei si este pregatita de membri ASTRONOMY.RO. Cei care tin regim nu platesc. In total trebuie sa platiti (250 + 10) lei. Acont 100 lei si restul la sosire. Asadar va rog pe cei deja inscrisi sa faceti bine si sa trimiteti de pe acum acontul de 100 lei sau chiar suma integrala (pentru cine poate si vrea), in contul de mai jos : =============================== CORBAN OCTAVIAN GABRIEL RO13BTRL04801201S87579XX =============================== Atentieeeee: cei care platesc prin Internet Banking, daca nu-si tin banii la banca BT sa suplimenteze si comisionul de transfer (adica total 265 lei) caci altfel imi va fi retinut mie. Este vorba de alti 5 lei. Daca banii sunt pusi cu mana de la un BT de pe strada sau trimisi chiar din cont BT nu trebuie sa mai suplimentati. N-ar fi rau dupa depunere sa-mi trimiteti si un p.m. prin care sa ma anuntati sau eventual sa folositi nr. meu de telefon: 0744777795. Va rog sa va grabiti sa dati avansul de 100 lei caci eu voi mai pleca din tara si nu stiu ce legatura Net voi avea astfel ca sa cunosc "la zi" situatia platilor pentru participanti. :) Tabelul nominal cu ocuparea celor 2 cabane + extensia la vila "Paul" se afla aici: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jfe9WUoUH7qQPt3ZtPUqmiFCNpZUfOgKX-nRT_eHGbU/edit#gid=2038910052 Va rog sa nu abuzati completand din proprie initiativa tabelul Treaba asta doresc sa o fac eu, pe masura ce verific intrarea banilor in cont. Va multumesc. Toate cele bune si cer senin !