----------------------------------- Andi 30 Oct 2020 19:56 All about telescopes ----------------------------------- O carte încă actuală. https://www.4shared.com/office/aBfNalAsea/0-All_about_telescope_-_Brown_.html? ----------------------------------- zoth 30 Oct 2020 21:47 ----------------------------------- Nu inteleg de ce trebuie sa pui pe forum asemenea mizerii de likuri ... Pe FB m-ai obligat sa-mi sterg postarea din cauza asta. Urattttt! ----------------------------------- Andi 30 Oct 2020 22:15 ----------------------------------- ... mizerii de likuri ... ... Urattttt! :shock: „Interesant!” Am găsit cartea și am pus-o pentru toți cei interesați de pe forum. :) ----------------------------------- zoth 31 Oct 2020 09:33 ----------------------------------- Se pare ca-mi era foame cand am scris, am mancat n-ul de la linkuri :lol: ----------------------------------- GunDALF 31 Oct 2020 10:55 ----------------------------------- Am găsit cartea și am pus-o pentru toți cei interesați de pe forum. :) Exact ce-a scris zoth (da' exact!) am vrut sa scriu si eu. Si n-am descarcat-o... Puteai s-o pui si tu pe un server care nu cere date personale. Incearca mega.nz, daca n-ai cont, il poti folosi ulterior ca cloud personal, desi nu e musai sa te inregistrezi. ----------------------------------- 2SKY 31 Oct 2020 12:29 ----------------------------------- Andi mersi mult ! nu as fi crezut sa fie asa buna cartea . Daca aveti cont Gmail e suficient ,... (dai free download , astepti 20sec ) nu cere date , doar daca vrei sa iti faci cont . Vrea sa fie sigur ca nu e ceva suspect , si se cere astfel doar email-ul , in cazul meu GOOGLE. ----------------------------------- Andi 31 Oct 2020 13:00 ----------------------------------- Andi mersi mult ! nu as fi crezut sa fie asa buna cartea . Daca aveti cont Gmail e suficient ,... (dai free download , astepti 20sec ) nu cere date , doar daca vrei sa iti faci cont . Vrea sa fie sigur ca nu e ceva suspect , si se cere astfel doar email-ul , in cazul meu GOOGLE. :D