----------------------------------- neox 06 Apr 2011 00:42 Magia neagra de sub VLT ----------------------------------- Tocmai am gasit un filmulet despre ce se ascunde in 'pivnita' celor de la VLT :) http://www.youtube.com/watch?v=9tQy-TLT-1o Absolut incredibil :shock: :shock: ! Cand vezi imaginile abia atunci realizezi mai bine cam cu se ocupa baietii astia :shock: Si cand te gandesti ca unii dintre noi se chinuie sa imblanzeasca cateva bucati de sticla dupa care se umfla in pene de ce le-a iesit :lol: ----------------------------------- Stanescu Octavian 06 Apr 2011 07:57 ----------------------------------- Da, e frumos ca exista asemenea vise realizate . Ca sa pricepem ce se intampla acolo trebuie rasfoita cartea ce am pus in topicul (Interferometrie stelara ). ----------------------------------- neox 06 Apr 2011 11:28 ----------------------------------- Da ma batea gandul sa postez linkul acolo dar fiind totusi destul de off topic (pentru subiectul in cauza care sa foloseasca amatorului), am deschis topic nou aici. Rasfoit cartea e cam putin spus :? , e destul de greu de digerat...fara o compresa cu apa rece 8) :). NIci o sansa sa intelegi pe deplin toate ecuatiile de acolo daca nu ai o baza solida in materie.