----------------------------------- zoth 02 Ian 2013 19:22 ----------------------------------- Oameni buni, inclin sa cred ca sunteti predispusi sa vedeti doar partea goala a paharului. Pe forum sunt deschise foarte multe subiecte de discutie si majoritatea lor se incadreaza in limite decente. Exista din pacate si discutii (putine la numar), care nu au un subiect bine definit si aici pericolul de derapaj este mare. Asemenea discutii sunt de evitat in viitor. S-a batut multa moneda pe faptul ca orgoliile sunt prea mari, ca unii vorbesc "de sus" iar timizii, pudicii si decentii urmaresc forumul in tacere. Dati-mi voie sa spun ca nu cred aceste prostioare, adevarul fiind in opinia mea cu totul altul si mult mai simplu: acei oameni care urmaresc forumul in tacere nu au nimic de spus sau ceea ce stiu nu vor sa impartaseasca si altora. Daca ar fi niste inocenti adevarati sunt sigur ca nu ar urmari discutiile deraiate si poate nici forumul daca acesta chiar lasa impresia de sat fara caini. Haideti asadar sa fim rezonabili si sa nu dam vina pe cei care fac un efort sa fie activi, problema de fapt este a celorlalti.