
-----------------------------------
saiph
18 Oct 2019 15:35


-----------------------------------
aa, ok :) voi stiti, de-ale voastre..
  nici nu stiu cum sa zic - "bine ca e sparta" (ceea ce in optica are cel mai mare potential pilomotor, dupa "patat", "matuit", "zgariat" si "ciobit" :D ), sau "bine ca nu e asta lentila cu pricina"..  
nu de alta, dar nu incurajam pe forum practici de genul celor prezentate de @von Bedi. daca nu asa stau lucrurile, iar @Roland poate lamuri chestiunea asta cu o singura poza, atunci rugamintea ar fi sa nu mai prezentam supozitiile personale ca fiind fapte.
