----------------------------------- 2SKY 01 Noi 2019 07:32 ----------------------------------- Umanitatea este suprema si vesnica , trimiti niste ADN adaptat , si va evolua conform biologiei , 1 ~milion de mici sfere fac tot . Nu cred ca ET ar fi putut strabate distante de spe ...YL stinga ,dreapta FARA SA STIE destinatia , daca este propice evoluarii vieti . Deci sintem vecini pe bune cu "zeii" nostri , si se imbina si toate stiintele si credintele lumii perfect . Nu cred ca sintem prima rasa evoluata si nici aia dinainte nu erau nebuni . Noi am trecut mai mult pe partea fizica /matematica , cred ca omenirea era inainte mai mult ordonata in catrene , nu neaparat religioase , si de aici gramada de zei , semizei , faraoni si uriasii din biblie , descoperiti recent , si conform bibliei sint urmasi ai ingeriilor cazuti adica nefilimii. Nu sint baliverne . Astfel a fost un razboi in cer redat de toate credintele lumii si noi vrem sa intrecem supremul , care nu este material ci intrece materialul si lumea de dincolo , care pot fi unite si astfel ajungi un mic stab... NU EU . Lumina obiectului vazut in plina zi intrece orice tehnica fizico/ materiala si sint o gramada de asemenea observatii . Crezi ca aia se uita pe perisop /astroscop mai la dreapta sau stinga ? Nu , este alta lume probabil legata de energia si materia de dincolo , ....sau neagra , gri inchis , poate deschis . Probabil totul este aranjat , o scena din Dumnezeu totusi ...si nu rahati de facatori de dupa blocuri , mai nou ..sau vrajitori mai vechi . Sint lucruri "usor" de vazut si greu de crezut . Psihologia materiala le neaga si sint considerate psihoze in masa , probabil incepind cu Constantin cel Mare Pe viitor o sectiune "oficial cu Dumnezeu"