
-----------------------------------
CTA/\KEP
18 Aug 2008 03:01


-----------------------------------
Salut Mircea! Mersi din nou pt raspuns! Sigur, as aprecia f m
ult orice ajutor ( sper sa nu se plictiseasca mentorul pt faptul ca nu stiu nimic ), bineinteles ar trebui sa-l intrebam intai... AAstept un raspuns din partea ta.
Stimate Domnule Doru Dragan, frecventzele nu-mi folosesc ( din pacate, p-astea le gaseam si eu la nevoie ), am nevoie de indrumare de la A la Z, si acest lucru ar fi bine sa se intample fara teorie multa... Mi-as fi dorit practica. Probabil din practica m-as molipsi de teorie. 
Apreciez ins FOARTE MULT cele doua link-uri, in special pe cel de-al doilea!!! 
Mai am o intrebare... Pot sa traduc ceva articole ( poate mai veki, sau poate kiar f noi ), din forumurile rusesti? Asta in cazul ca nu deranjes penimeni?

Mircea si Doru, MERSI MULT!
