----------------------------------- dragos.n 08 Mai 2009 23:54 ----------------------------------- Inteleg punctul tau de vedere, dar eu cred ca o jignire sau un limbaj nepotrivit il caracterizeaza pe cel ce il foloseste, si nu pe cel caruia i se adreseaza acel limbaj, si pe cat pot nu raspund unor expresii mai dure. Nu inseamna ca eu nu am gresit in sensul asta, dar m-am oprit repede. Cat priveste cunostiintele de optica, mai mult sau mai putin, cam toti de pe forum avem de invatat. De aia si suntem aici. Ca, din mesajele pe care le postam transpare la un anumit moment si nivelul nostru de cunostinte, asta e. Ca unii sunt mai diplomati si mai rabdatori sa explice, iar altii incep cu calificative, se intampla. Nu intotdeauna un om care cunoaste foarte bine un domeniu, are chef sau rabdare sa explice, mai ales dupa ce a facut asta niste ani la rand, fara sa aiba drept rasplata decat niste stelute desenate sub numele lui. Plus un teanc substantial de ocari venite de la cei care nu au suportat stilul lui mai acid si mai direct.