----------------------------------- Laurentiu 29 Mai 2009 17:14 ----------------------------------- .Cu ce ma incalzeste pe mine ca la fiecare intrebare pe care o pun/punem apare cineva care te ia la misto,eu pun intrebarea ptr ca nu stiu rasp si astept un rasp calculat de la o persoana cu experienta ,nu imi trebuiesc ironii si alte mascarade. Daca unii te ironizeaza (din pacate am observat, pe alocuri, tendinta asta) e poate pentru ca emiti unele opinii fara argumente solide si fara sa te documentezi, macar putin, in prealabil - dar nici ironia nu e un contraargument deci cei care ironizeaza probabil si ei sufera de aceeasi lipsa... de argumente. Daca nu ti se dau raspunsuri la intrebari "punctuale" si formulate cu tact atunci, intradevar, poti specula linistit ca, de fapt, nu se cunoaste raspunsul (sau lenea e mare). In fine, e regretabil si ce ai facut tu, ca, in final, ai aruncat cu insulte, si cei care te-au luat peste picior in loc sa incerce sa iti explice "ce si cum". A-ti cere scuze nu e greu. Uite, eu imi cer scuze pentru ca am insinuat ca Marius ar fi mitocan (poate ca nu e). Calmati-va, oameni buni :D