
-----------------------------------
lucia lucia
19 Aug 2006 20:32


-----------------------------------
Draga Forever  :D , electronul este un fermion iar gravitonul este un boson-vector (purtator de camp, sau, mai bine spus, cel-ce-intermediaza- interactiune garvitationala). 
In TCC, prin "particula" se intelege "camp" adica particulele sunt tratate ca si campuri. 
Atunci cand un camp intalneste un anticamp se produce anihilare cu degajare de energie.
