
-----------------------------------
EventHorizon2
14 Ian 2010 13:13

Salutare din Sibiu !
-----------------------------------
Bun gasit, tuturor ! 
     
      Ma numesc Gabi, am 27+ ani, casatorit (no kids), &  locuiesc  in Sibiu de vreo 7 ani , locul de bastina fiind Bistrita. Sincer nu stiu cum voi evolua pe acest forum, dar sper sa invat lucruri noi , sa deprind cunostintele necesare pentru a-mi indeplini telul propus si anume de a asimila informatie cat mai multa despre Universul stiut & a deprinde metodele clasice si moderne de studiu, in limita posibilitatiilor, prin care tot ceea ce ne inconjoara in acest vast univers sa fie accesibil (sub forma de informatie, deocamdata) si pentru mine ca simplu om.
        
        Va urez numai bine & sper ca in viitorul cat mai apropiat, intr-o colaborare cat mai efiecinta posibil, daca se poate de ambele parti.



AXIUS  ![/b]
