
-----------------------------------
neox
28 Ian 2010 00:33


-----------------------------------
:lol:  *urmariti-l pe neox*,  :lol: asta-i buna!

Ei hai sa zicem ca patentul si drepturile de autor sunt neoficiale  8) sa ma simt si eu bine..na!!  :lol: Cine ma mai copie da o bere la baiatu' :lol:  :lol: 
Glumesc.
Ma bucur ca sunt sursa de inspiratie. N-aveam vise asa inalte 8) 
Incepe sa capete forma. Vad ca ai mai mult spor decat am avut eu. A mers repede.
Ce fel de micrometru e cel principal? Din cel clasic cu potcoava, sau e numai surubul?

Spor!
