
-----------------------------------
Abel Cavași
31 Aug 2006 09:45


-----------------------------------
Nu am timp să citesc prostii. Am intrat pe acest forum ca să pun întrebări concrete și să primesc răspunsuri CONCRETE. Trimiterile sunt vagi, consumatoare de timp și denotă superficialitate. Cine vrea să spună ceva o face aici, nu mă trimite să văd ce spune altcineva.
