
-----------------------------------
neox
05 Noi 2010 15:18


-----------------------------------
Super tare :D 
Felicitari pentru inititiva.

Nu credeam ca o sa prind pe la noi proiecte de genul asta. Stiu ca prin strainatate e plin. Chiar apropo...e nevoie de nus' ce autorizatii de constructii? 
Nici nu cred ca exista in nomenclatura primariilor asa ceva. Nu ar sti la ce categorie sa treaca baietii  :lol: .
