
-----------------------------------
Stanescu Octavian
04 Mai 2011 11:55


-----------------------------------
Dragut M27 dar mai e de asteptat ca sa fie mai sus un pic si la orae mai placute.
La Canon nu ai softul original ? 
daca pun pe Bulb comandat din PC ( la 300D sau 50D)exista un programator in softul original si poti da sa faca singur cate poze vrei ...
