
-----------------------------------
IACOB DUMITRU
20 Sep 2006 07:57


-----------------------------------
V-ati aprins cam tare domnisoara Lucia.

Dupa acel anunt, am primit oferta de a mi se traduce lucrarea in limba engleza.  In acest moment se lucreaza la asa ceva.  Daca ati fi langa mine, v-asi lasa sa va uitati in corespondentele mele de mail (pentru a va putea convinge de acest lucru).

Totusi, nu vad cu ce va deranjeaza atat de mult persoana mea, pentru ca ideile mele vad ca nu prea le-ati combatut cu argumente stiintifice.

De ce va coborati in asa hal?
