
-----------------------------------
valy
18 Iul 2011 17:55


-----------------------------------
Cauta aici pe site sau pe site-urile de vanzari instrumente, dar cred ca nimeni nu iti poate asigura siguranta :lol:.
Daca tot stai la curte si ai si masina, dece nu un dobson, cu banii aia poti urca in apertura destul de mult. Daca vrei si foto cu timpi lungi e putin mai complicat ca iti trebuie motorizare, dar pt. vizual dobson e ok.
