Vand TS Optics 102/714 Photoline - dublet apocromat extra low dispersion cu un element FPL53 Ohara si unul lanthanum.
Optica foarte buna.
Focuser cu reductie, rotator incorporat, M68, adaptor 2” la 1.25”.
Vine cu inele de prindere si sina tip vixen de la Primaluce Lab.
De asemenea se vinde cu cutie de transport.
Esti stangaci sau de ce ai mutat microfocusul pe partea cealalta? Spor la vanzare! _________________ Fujinon 10x50FMTR; AR80 F15; TS PhotoLine 102SD F7
Raspund eu, pentru ca a fost al meu inainte: a fost folosit doar la foto cat a stat la mine, cu motor de focalizare montat pe el. L-am sucit pe partea opusa ca sa poata intra si motorul in cutie.
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum Nu puteti vota in chestionarele din acest forum Nu puteti atasa fisiere in acest forum Puteti descarca fisiere in acest forum